Parashikimi i motit për sot, 21 nëntor 2021

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Parashikimi i motit për sot, 21 nëntor 2021

Vendi ynë do të jetë sot nën ndikimin e masave ajrore të qendrueshme. Moti do të jetë kryesisht i kthjellët e me vranësira të pakta kalimtare.

Era do të fryjë me drejtim nga juglindja-jugperëndimi, me shpejtësi mesatare 1 deri 7 m/sek. Valëzimi në dete do të jetë i forcës 2 dhe 3 ballë.

Advertisement

Temperaturat u regjistruan:                       

në zona malore 1 deri 16°C

në zona e ulëta 2 deri 22°C

Advertisement

në zona bregdetare 6 deri 21°C

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy