PD: Meta u shfaq sot si bashkëorganizatori i sulmit kundër selisë blu

Pinterest LinkedIn Tumblr +
PD: Meta u shfaq sot si bashkëorganizatori i sulmit kundër selisë blu

Partia Demokratike ka reaguar sërish në lidhje me deklaratat e presidentit Ilir Meta, të cilin e quan bashkëorganizator të sulmit që sipas tyre bëri Berisha në protestën e 8 janarit.

Përmes një mesazhi në rrjetet sociale PD thekson se Berisha dhe Meta donin ta shkatërronin PD-në për hallin e tyre, por nuk ia dolën.

Advertisement

“Ilir Meta u shfaq sot si bashkëorganizator i dhunës ndaj PD. Ai merrte informacion dhe jepte direktiva për sulmin nga banda e Berishës.
Berisha dhe Meta donin ta shkatërronin PD-në për hallin e tyre, por nuk ja dolën.”

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy