Përfshihet nga flakët makina në Qafë Thanë, shpëton shoferi

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Përfshihet nga flakët makina në  Qafë Thanë, shpëton shoferi

Një mjet është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm teksa ishte duke zbritur kthesat e Qafë Thanës në drejtim të Pogradecit.

Zjarri është përhapur shpejt në mjet por fatmirësisht drejtuesi Bujar Merollari, i cili ka qenë i vetëm, ka dalë nga makina në kohë pa u dëmtuar.

Zjarri ka shkaktuar panik dhe trafik, ndërsa ndërhyrja e zjarrfikësve pritet të normalizojë situatën.

Dyshohet se shkak ka qenë një defet në sistemin elektrik. Policia ndodhet në vendngjarje./vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy