Plagosen dy persona në një aksident në Vlorë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti në Vlorë.

Sipas informacionit të shpërndarë nga policia, në orën 15:20, në fshatin Gjormë, një automjet me drejtues shtetasin A. R., ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga,.

Për pasojë është dëmtuar drejtuesi i mjetit dhe pasagjeri, të cilët po marrin ndihmë mjekësore në spital.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Advertisement

Kete te diele jane regjistruar nje numer i larte aksidentesh ne te gjithe vendin.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2020 Struga.info | Privacy policy