Plagosja në Vlorë merr tjetër rrjedhë/ Policia zbulon “shtëpi bari” menjëherë pas ngjarjes

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Plagosja në Vlorë merr tjetër rrjedhë/ Policia zbulon “shtëpi bari” menjëherë pas ngjarjes

Merr krejtësisht një tjetër rjedhë ndryshe ngjarja e ditës së djeshme në Vlorë, ku Dëfrim Pashaj 40-vjeç u plagos nga Ledjon Zahaj.

 

Fillimisht u raportua se i plagosuri dhe autori u konfliktuan për ullishtet. Por burime kofidenciale nga policia e Vlorës konfirmojnë se fill pas ngjarjes është zbuluar një shtëpi bari, në pjesën e kodrës mbi spitalin Psikiatrik ” Ali Mihali” në Vlorë.

 

Advertisement

Mendohet se shtëpia e barit është zbuluar në kontrollin që i është bërë një prej dy personave të përfshirë në atë ngjarje të rëndë.

 

Shtëpia e barit zbuluar në një vilë disa katëshe. Madje në polici janë marrë në pyetje edhe banorë aty pranë dhe punonjësit e OSHE.

 

Advertisement

Pritet që të konfirmohet plotësisht teksa mësohet se në orët në vijim do të ketë një konferencë për media nga policia e shtetit për këtë zbulim.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy