Po lahej në dush dhe e zuri korrenti/ Humb jetën 32-vjeçarja në Cerrik

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Po lahej në dush dhe e zuri korrenti/ Humb jetën 32-vjeçarja në Cerrik

Një 32-vjeçare në Cerrik ka humbur jetën tragjikisht mbrëmjen e sotme.

 

Sipas policisë, viktime ka mbetur shtetasja me inicialet I.M.

 

Advertisement

Bëhet e ditur se 32-vjeçarja ra në kontakt me energjinë elektrike teksa ka qenë duke u larë në dush. Për pasojë humb jetën menjëherë.

 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy