Policia heq çadra e shezlongë pa leje në plazhin e Tales

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Policia heq çadra e shezlongë pa leje në plazhin e Tales

Policia e Lezhës liroi një pjesë të plazhit të Tales nga çadrat dhe shezlongët e vendosur pa leje.

Nën hetim u vendosën shtetasit N. H., 27 vjeç, banues në Lezhë dhe P. K., 52 vjeç, banues në Kurbin.

Advertisement

Ata kishin zaptuar hapësirën publike në plazh.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy