Primaret/ Belind Këlliçi i favorizuar? Berisha: Secili ka mbështetësit e tij

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Primaret/ Belind Këlliçi i favorizuar? Berisha: Secili ka mbështetësit e tij

Nga studio e ‘Quo Vadis’, Sali Berisha foli edhe për zgjedhjet priamre brenda Partisë Demokratike.

 

 

I pyetur nëse po favorizon kandidatin Belind Këlliçi, Berisha e mohoi duke thënë se secili nga kandidatët do të mbështetësit e vetë.

Advertisement

 

“Unë nuk mendoj se secili prej tyre ka kurrikulën e tij. Këto janë të vetkuptueshme. Secili ka mbeshtetësit e vetë dhe do të votohet.”

 

 

Advertisement

Për sa i përket sondazheve për zgjedhjet primare, Berisha tha se nuk do të jenë të mundura pasi janë shumë të kushtueshme.

 

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy