“Pritet aderimi në Vetëvendosje”, Ditmir Bushati reagon pas lajmeve në media: Është thjesht mashtrimi i radhës, i uroj suksese në jetë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ish ministri i Jashtëm Ditmir Bushati ka reaguar fill pas lajmeve në disa media ku raportohej se ai do t’i bashkohej lëvizjes “Vetëvendosje”.

Deputeti socialist thotë se ky është një mashtrim dhe se nuk ka asgjë konkrete.

“Lajmi” i botuar në një portal në #Kosovë është thjesht mashtrimi i radhës. Kushdo që qëndron pas këtij mashtrimi, i uroj suksese në jetë! #fakenews”, shkruan Bushati. (TemA)

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2020 Struga.info | Privacy policy