Qëlloi me armë pas sherrit për parkimin në plazh, shpallet në kërkim vlonjati

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Qëlloi me armë pas sherrit për parkimin në plazh, shpallet në kërkim vlonjati
Shpallet në kërkim 40-vjeçari ne Vlore pasi qëlloi me armë zjarri në ajër, për të kanosur një grua pas zenkes per nje vend parkimi.
Ngjarja ndodhi te dielen në zonën e quajtur “Uji i Ftohtë”, ku shtetasi me iniciale E.L, banues ne kete qytet qëlloi me armë zjarri në ajër, për të kanosur për motive të dobëta, shtetasen 58-vjecare me iniciale A.D.
Gjatë këqyrjes së vendit të ngjarjes dhe administrimit të çdo prove të grumbulluar, shërbimet e Policisë gjetën dhe sekuestruan në cilësinë e provës materiale, një armë zjarri pistoletë, një krehër dhe një gëzhojë.
Ngjarja ne mesin e dites, dhe ne kulmin e sezonit turistik shkaktoi panik te pushuesit.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy