Ra aksidentalisht nga pallati ku po punonte/ Niset me urgjencë në spital 26-vjeçari

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Ra aksidentalisht nga pallati ku po punonte/ Niset me urgjencë në spital 26-vjeçari

Një 26-vjeçar ka rënë aksidentalisht nga pallati ku po punonte.

 

Policia bën me dije se i riu me iniciale E.H ka marrë dëmtime dhe është nisur me urgjencë për në spital.

 

Advertisement

Tiranë/Informacion paraprak

 

Më datë 23.05.2023, në rrugën “Besnik Hidri”, në një pallat në ndërtim e sipër, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia ku ishte duke punuar shtetasi E. H., 26 vjeç.

 

Advertisement

Si pasojë 26-vjeçari është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

 

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy