Rama iu uron mësuesve 7 Marsin: Përulje dhe mirënjohje ndaj jush

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Rama iu uron mësuesve 7 Marsin: Përulje dhe mirënjohje ndaj jush

Kryeministri Edi Rama ka uruar të gjithë mësuesit për festën e 7 Marsit.

 

Përmes një postimi në rrjetet sociale,  kryeministri shpreh përulësi dhe mirënjohje ndaj mësuesve për misionin e tyre në edukumin e brezave.

 

Advertisement

“MIRËMËNGJES, Gëzuar “7 Marsin” mësues të dashur, me përulësinë e mirënjohjen më të madhe ndaj Jush”, shkruan Rama.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy