Rama merr pjesë në Panairin e Librit: Organizim vlerash, kënaqësi të shohësh kaq shumë interes

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Rama merr pjesë në Panairin e Librit: Organizim vlerash, kënaqësi të shohësh kaq shumë interes

Kryeministri Edi Rama ka vizituar “Panairin e Librit”, në ditën e dytë të mbajtjes së këtij eventi që bën bashkë lexuesit dhe botuesit. Kreu i qeverisë ka ndarë pamje nga ambientet e panairit, ndërsa shprehet i lumtur për interesin e shfaqur.

 

“Atmosferë e bukur në hyrje të Panairit të Librit. Kënaqësi të shohësh kaq shumë interes në këtë organizim vlerash dhe promovimi të leximit”, shkruan Rama.

 

Advertisement

Panairi i Librit zhvillohet për herë të 26-të, në “Pallatin e Kongreseve”, ku pret vizitorë nga mbarë vendi për të blerë me çmime më të lira se zakonisht botime të ndryshme. Eventi pritet të zgjasë deri ditën e dielë.

 

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy