Rama publikon foton familjare nga takimi në Bruksel/ Shfaqet mes Mes Vuçiç e Dodik

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Rama publikon foton familjare nga takimi në Bruksel/ Shfaqet mes Mes Vuçiç e Dodik

Kryeministri Edi Rama, ka publikuar foton familjare nga darka e përfaqësuesve të shteteve të Ballkanit Perëndimor në Bruksel.

Në një video të postuar  në Facebook, Rama  qëndron pranë përfaqësuesit serb të presidencës boshnjake, Millorad Dodik dhe presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiç.

Advertisement

“Bruksel – Fotoja Famijare përpara darkës së punës me liderët e Ballkanit Perëndimor, ftuar nga Josep Borrell, Shefi Diplomacisë Europiane dhe Zv.President i Komisionit Europian”, shkruan ai në postim.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy