Rama publikon videon nga qendra shëndetësore e Prrenjasit: 37 mijë banorë do të marrin shërbim dinjitoz

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Rama publikon videon nga qendra shëndetësore e Prrenjasit: 37 mijë banorë do të marrin shërbim dinjitoz

Kryeministri Edi Rama, ka publikuar pamje nga qendra shëndetësore në Prrenjas.

Rama shprehet se tashmë qendra e re ofron një shërbim dinjitoz mjekësor, dhe se 37 mijë banorë tashmë do të marrin shërbim 24 orë.

Advertisement

‘Mirëmëngjes me ndryshimin rrënjësor të qendrës shëndetësore 24 orëshe të Prrenjasit, që sot ofron shërbim mjekësor dinjitoz për 37 mijë banorë, ju uroj një ditë të mbarë’, shkruan Rama bashkangjitur videos së publikuar.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy