Rama zbulon prapaskenat në selinë e PS/ Tregon skuadrat që organizuan sondazhet, ironizon opozitën

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Rama zbulon prapaskenat në selinë e PS/ Tregon skuadrat që organizuan sondazhet, ironizon opozitën

Krymeinistri Edi Rama ka treguar disa prapaskena nga selia e PS.

 

Në një foto të publikuar në rrjetin social Facebook, Rama ka nxjerrë një foto të të rinjëve që kanë kryer sondazhet dhe analizuar trendet e pjesëmarrjes.

 

Advertisement

Rama nuk ka lënë pa ironizuar edhe opozitën për të culën thotë se fitoret i shpall nëpër tribuna dhe pas daljeve të rezultateve vijojnë akuzat për manipulime.

 

Superskuadra që organizon sondazhet, studion shifrat, analizon trendet e pjesëmarrjes, ndjek të dhënat e terrenit në kohë reale dhe projekton rezultatet me përafërsi mbresëlënëse në bazë algoritmesh shkencore

 

Advertisement

*ndërsa të tjerët paralajmërojnë fitoret nëpër tribuna duke parë filxhanin e dëshirave të tyre dhe pastaj kur dalin rezultatet nga kutitë, vazhdojnë filxhanosen nëpër ekrane me dëshpërimin e avazit bajat të regjimit, që u grabiti befasisht fitoren imagjinare me kthetrat e krimit

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy