RENEA ‘zbarkon’ në Elbasan, kontrolle ‘blic’ në qytet dhe periferi

Pinterest LinkedIn Tumblr +
RENEA ‘zbarkon’ në Elbasan, kontrolle ‘blic’ në qytet dhe periferi

RENEA ka zbarkuar në qytetin e Elbasanit mbrëmjen e kësaj të hëne.

Burime për Vizion Plus bëjnë me dije se po zhvillohen kontrolle në qytet dhe zonat periferike.

Advertisement

Kontrollet po zhvillohen për kapjen e personave të kërkuar nga drejtësia.

Në shënjestër të policisë janë vënë kryesisht mjetet luksoze dhe të dyshimta.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy