Bëni Like Struga.info në Facebook


Reshje të dendura shiu në Lezhë, përmbytje dhe pezullim mësimi

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Reshje të dendura shiu në Lezhë, përmbytje dhe pezullim mësimi

Moti i keq ka perfshire mengjesin e kesaj te enjte qarkun e Lezhes dhe te Shkodres.

 

Reshjet e dendura te shiut te shoqeruara edhe me stuhi kane krijuar probleme te konsiderueshme.

 

Advertisement

Ne Lezhe jane permbytur disa lagje.

 

Po ashtu raportohet edhe pezullim i procesit te mesimit ne disa shkolla si pasoje e motit te keq.

 

Advertisement

Raportohet edhe mungese e energjise elektrike ne mjaft fshatra te Bashkise Lezhe.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy