Robert Ndrenika thirrje për t’u vaksinuar: Akt dashurie për të jetuar më gjatë pranë njëri-tjetrit

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Robert Ndrenika thirrje për t’u vaksinuar: Akt dashurie për të jetuar më gjatë pranë njëri-tjetrit

Aktori Robert Ndrenika iu ka bërë thirrje të gjithë qytetarëve për t’u vaksinuar, si e vetmja mënyrë për ta mposhtur COVID.

Në mesazhin e shpërndarë nga kryeministri Edi Rama në “Facebook”, aktori e konsideron vaksinimin si “akt dashurie”.

Advertisement

“Nipërit dhe mbesat nuk reshtin së na dhëni dashuri ne gjyshërve. Jam i bindur se edhe vaksinimi është akt dashurie, për të na mbrojtur ne, e për të jetuar gjatë pranë njëri-tjetrit”, thotë aktori Ndrenika.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy