Rriten temperaturat/ Parashikimi i motit, e diel 12 shkurt

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Rriten temperaturat/ Parashikimi i motit, e diel 12 shkurt

Për këtë të Diel moti parashikohet me kthjellime por edhe alternime vranësirash mesatare dhe të dendura kryesisht në pjesën e parë të ditës deri në orët e pasdites.

Më pas mot përsëri i kthjellët në të gjithë territorin.

Sa i përket fushës termike pritet rritje graduale në të dyja vlerat por më e ndjeshmje rritja pritet të jetë në vlerat e mesditës.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy