Sasi plasëse gjatë natës, dëmtohet marketi në Kamëz

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Sasi plasëse gjatë natës, dëmtohet marketi në Kamëz

Një market në Kamëz është dëmtuar gjatë natën nga një lëndë plasëse. Lënda plasëse dyshohet se është vënë qëllimisht dhe si pasojë janë dëmtuar vetrata anësore të marketit.

 

Sipas burimeve, lënda plasëse është vendosur në marketin në pronësi të familjarit të Naim Qarrit, ish president i klubit të Kamzës.

 

Advertisement

Grupi hetimor po punon për kapjen e autorit.

 

Njoftimi i policisë:

 

Advertisement

Kamzë/Informacion paraprak

 

Më datë 08.03.2023, rreth orës 01:55, në rrugën “Demokracia”, është dëmtuar vetrata anësore e marketit të shtetasit A. Q.

 

Advertisement

Nga veprimet e para dyshohet se është dëmtuar nga lënde plasëse.

 

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e kapjen e autorit.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy