Sekuestrohen 350 kg kokainë në Portin e Pireut, vijon aksioni nga policia greke dhe DEA Amerikane

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një sasi prej 350 kg kokainë është sekuestruar sot në Portin e Pireut, në Greqi.

Mediet fqinje raportojnë se droga është gjetur në një kontejner të nisur nga Guatemala, që përmbante thasë me kafe.

Operacioni vijon ende nga policia e Athinës në bashkëpunim me DEA Amerikane.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy