Sherr me gruan dhe fëmijët/ 50-vjeçari merr armën dhe gjuan në ajër, policia në lëvizje

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Sherr me gruan dhe fëmijët/ 50-vjeçari merr armën dhe gjuan në ajër, policia në lëvizje

Një 50-vjeçar ka përdorur armën e zjarrit në Vlorë, pas një konflikti që pati me bashkëshorten dhe fëmijët.

Fatmirësisht, nga të shtënat nuk pati të lënduar, pasi V.H. qëlloi në ajër, ndërsa u largua menjëherë nga banesa. Policia ka ngritur pika kontrolli për kapjen e tij.

Advertisement

Vlorë/Informacion paraprak

Sot, rreth orës 21:45, në fshatin Kaninë, Vlorë, dyshohet se shtetasi V. H., rreth 50 vjeç, si pasojë e një konflikti të çastit, në banesë, me bashkëshorten e tij, shtetasen L. H, dhe dy fëmijët e mitur, ka qëlluar me armë zjarri në ajër.

Nga verifikimet e bëra nga shërbimet e Policisë, nuk ka persona të dëmtuar.

Janë ngritur pika kontrolli dhe vijon krehja e zonës për kapjen e autorit.

Advertisement

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy