Sherr me thika në Tiranë, një person dërgohet në spital

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Sherr me thika në Tiranë, një person dërgohet në spital

Dy persona janë përfshirë në një sherr me thika në Tiranë. Konflikti mes tyre ka nisur për motive të dobëta.

Sipas policisë, shtetasi G. V. ka goditur me thikë shtetasin G. B. dhe për pasojë ky i fundit u dërgua në spital, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Advertisement

Autori i plagosjes po kërkohet nga policia.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy