Sherr mes të rinjve në Korçë/ Plagoset me thikë 17 vjeçari

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Sherr mes të rinjve në Korçë/ Plagoset me thikë 17 vjeçari

Një 17 vjeçar ka mbetur i plagosur gjatë një konflikti fizik.

Policia bën me dije, se i riu është paraqitur në spitalin e qytetit për të marrë ndihmën mjekësore, ndërsa grupi hetimor po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Advertisement

Burime bëjnë me dije se 17 vjeçari është goditur me grushta në fytyrë si dhe është dëmtuar me thikë në shpatull.

Korçë/Informacion paraprak

Advertisement

Më datë 04.08.2022, rreth orës 21:10, në Spitalin e Korçës, ka shkuar për mjekim një 17-vjeçar, banues në Korçë, që dyshohet të jetë dëmtuar me mjet prerës, në qytetin e Korçës, gjatë një konflikti fizik, i cili aktualisht ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy