Sherr në Vlorë mes dy personave, policia s’arrin t’i kapë! Ndërhyn FNSH

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Sherr në Vlorë mes dy personave, policia s’arrin t’i kapë! Ndërhyn FNSH

Dy persona janë konfliktuar brenda një lokali në lagjen “Pavarësia”.

Në vendngjarje ka shkuar menjëherë policia për të shuar konfliktin. Por, njëri prej të rinjve i përfshirë në konflikt sapo ka parë policinë është larguar me vrap.

Efektivët e policisë e kanë ndjekur me vrap, por nuk kanë mundur ta neutralizojnë.

Janë thirrur përforcime derisa është bërë e mundur gjetja e tij në një  pallat të braktisur dhe e kanë arrestuar. Në aksion për arrestimin e të riut u përfshi edhe FNSH./vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy