Sherr për çadrat/ Të shtëna me armë zjarri në Vlorë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Sherr për çadrat/ Të shtëna me armë zjarri në Vlorë

Të shtëna me armë zjarri në zonën e Ujit të Ftohtë në Vlorë për një vend parkimi.

Nga informacionet paraprake bëhet me dije se se janë konfliktuar dy persona ku njëri prej tyre ka qëlluar me armë zjarri disa herë në ajër dhe më pas është larguar.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy