Sherr për motive të dobëta/ 17-vjeçari plagos me thikë dhe sende të forta dy të rinj në Kavajë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Sherr për motive të dobëta/ 17-vjeçari plagos me thikë dhe sende të forta dy të rinj në Kavajë

Dy të rinj, përkatësisht 25 dhe 16 vjeç kanë mbetur të plagosur ditën e sotme në Kavajë pas një sherri për motive të dobëta.

 

Policia bën me dije se i plagosur me mjet prerës ka mbetur shtetasi T. V., 25 vjeç, ndërsa me sende të forta shtetasi  M. Sh., 16 vjeç.

 

Advertisement

Autor i dyshuar i plagosjes, sipas burimeve policore është 17-vjeçari  F. S.

 

Kavajë/Informacion paraprak

 

Advertisement

Më datë 30.09.2022, në Kavajë, në lagjen nr. 5, shtetasi F. S., 17 vjeç, dyshohet se gjatë një konflikti për motive të dobëta ka goditur me mjet prerës shtetasin T. V., 25 vjeç dhe me sende të forta shtetasin M. Sh., 16 vjeç, të cilët ndodhen në spital, për ndihmë mjeksore.

 

Shërbimet e Policisë kanë shoqëruar në ambientet e Policisë, shtetasin F. S., dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të konfliktit.

 

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy