Sherr për pronën në Velipojë, 58-vjeçari konfliktohet me dy vëllezër

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Sherr për pronën në Velipojë, 58-vjeçari konfliktohet me dy vëllezër

Një 58-vjeçar është konfliktuar me dy vëllezër për motive pronësie.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Rrjollë, Velipojë.

Sipas njoftimit të policisë, shtetasi T.D, 58 vjeç, është konfliktuar dyshohet për motive pronësie me shtetasit L. M., 65 vjeç dhe P. M., 58 vjeç, ( vëllezër). Si pasojë e konfliktit shtetasi P. M., 58 vjeç pësoi dëmtime të lehta fizike.

Vijon puna për identifikimin e dy personave të tjetër të përfshirë në këtë konflikt si dhe për dokumentimin e plotë ligjor të rastit./vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy