Shfrytëzoi për prostitucion një 30-vjeçare nga Greqia, arrestohet i riu

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Shfrytëzoi për prostitucion një 30-vjeçare nga Greqia, arrestohet i riu

Policia ka vënë në pranga një 28-vjeçar nga Greqia, i cili akuzohet se ka shfrytëzuar një të re për prostitucion. Prangosja e tij u bë teksa tentonte të largohej nga Shqipëria nga pika kufitare e Kapshticës.

 

Ndërkohë, 30-vjeçarja është proceduar penalisht për ushtrim të prostitucionit.

 

Advertisement

Gjithashtu, një person ende i paidentifikuar, i ka vjedhur 30-vjeçares, një shumë parash. Policia po punon për identifikimin dhe arrestimin e tij.

 

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy