Bëni Like Struga.info në Facebook


Shkodër/ Gjendet trupi i pajetë i një 58-vjeçari në lumin Buna

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Shkodër/ Gjendet trupi i pajetë i një 58-vjeçari në lumin Buna

Gjendet trupi i pajete i nje shtetasi ne lumin Buna ne Shkoder.

 

Viktima ishte shpallur i humbur pas nje kallezimi te bere nga bashkeshortja e tij ne daten 8 janar.

 

Advertisement

Më datë 14.01.2023, në ujërat e lumit Buna, shërbimet polumbare të FNSH Shkodër kanë gjetur trupin e pajetë të një shtetasi, që dyshohet të jetë 58-vjeçari N. N., banues në lagjen “Ndoc Mazi”, Shkodër.

Për shtetasin N. N., më datë 08.01.2023, ka bërë kallëzim bashkëshortja e tij, për humbjen e kontakteve me të. Gjatë kontrollit nga familjarët janë gjetur në afërsi të urës së lumit Buna, karroca për invalidë që përdorte ky shtetas dhe aparati celular.

Vijojnë veprimet nga grupi hetimor, për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarjeje.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy