Bëni Like Struga.info në Facebook


Shkrumbohet nga zjarri banesa në Elbasan/ Rrezikohet jeta e pjesëtarëve të familjes

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Shkrumbohet nga zjarri banesa në Elbasan/ Rrezikohet jeta e pjesëtarëve të familjes

Zjarri ka shkrumbuar një banesë në lagjen Vullnetar në katin e parë të një pallati.

 

Një shkendi elektrike ka bërë të mundur që banesa të përfshihet nga flakët, duke rrezikuar pjesëtarët e familjes.

 

Advertisement

Zjarrëfikëset kanë mbërritur në vendngjarje dhe kanë ndërhyrë dhe  kanë fikur flakët, duke mos lejuar përhapjen e mëtejshme të tyre.

 

Nga përfshirja e zjarrit nuk ka pasur të lënduar në njerëz por vetëm dëme materialesh.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy