Shoferi i autobuzit Ersekë- Tiranë ngacmon seksualisht 15-vjeçaren

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Shoferi i autobuzit Ersekë- Tiranë ngacmon seksualisht 15-vjeçaren

Një 35-vjecar është arrestuar nga policia në Erseke pasi akuzohet për veprën penale “Ngacmimi seksual.

Shtetasi me iniciale A.B., 35 vjeç, banues në Ersekë, dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një 15-vjeçare.

Advertisement

I arrestuari është shofer autobusi dhe 15 vjeçarja po udhëtonte se bashku me të, nga Tirana drejt Ersekës.

Sipas babait të së miturës, i cili ka bërë denoncimin, përkatës vajza ka provuar se shoferi e ka prekur në disa pjesë të trupit pa dëshirën e saj.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy