Shoqërimi në polici i Fredi Belerit, kandidatit të opozitës në Himarë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Shoqërimi në polici i Fredi Belerit, kandidatit të opozitës në Himarë

Kandidati i koalicionit “Bashke Fitojmë”, për Bashkinë Himarë, Fredi Beleri është shoqëruar komisariat.

 

 

Siç dallohet në videon e siguruar nga Vizion Plus, Beleri është shoqëruar nga dy persona gjatë natës, teksa ndodhej në lokalin e tij.

Advertisement

 

Ende nuk dihen detaje lidhur me shkaqet e shoqërimit të kandidatit tëopozitës, ndërsa mendohet se ai është shoqëruar drejt Vlorës.

 

Bashkë me të mësohet të jetë shoqëruar edhe avokati i tij, si dhe anëtarë të stafit të kandidatit të opozitës për Himarën.

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy