Shoqërohet në komisariat për llogari të SPAK Erzen Breçani dhe disa persona të tjerë, mes tyre edhe punonjës policie

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Shoqërohet në komisariat për llogari të SPAK Erzen Breçani dhe disa persona të tjerë, mes tyre edhe punonjës policie

Ish-drejtuesi i lartë i policisë, Erzen Breçani dhe disda persona të tjerë janë shoqëruar mbrëmjen e sotme në komisariatin e policisë.

 

Burime për Vizion Plus bëjnë me dijse se shoqërimi i tyre është bërë për llogari të SPAK. Në total dyshohet se janë 11 persona të shoqëruar, mes tyre edhe punonjës policie.

 

Advertisement

Deri tani nuk dihen detaje se për çfarë çështje janë shoqëruar në polici.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy