Shpërthim i fortë në Sarandë/ I vendoset tritol një hoteli

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Shpërthim i fortë në Sarandë/ I vendoset tritol një hoteli

Një shpërthim me eksploziv ka ndodhur këtë mbrëmje në një hotel në Sarandë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 22:40 në lagjen nr.4.

Sakaq, forca të shumta policie ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po hetojnë.

Advertisement

Sakaq, nga informacionet paraprake, hoteli ishte pak ditë para inaugurimit, ndërsa i është vendosur edhe në 2021 eksploziv.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy