Skandali/ Rruga kombëtare mbushet me rërë, policia bën thirrje për kujdes

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Skandali/ Rruga kombëtare mbushet me rërë, policia bën thirrje për kujdes

Një sasi e konsiderueshme rere është derdhur në superstraden Lezhe-Milot, pranë kryqezimit të Ishull-Shëngjinit.

Rëra ka mbuluar rrugën në një gjatësi prej 50 metrash, duke u kthyer në rrezik për drejtuesit e mjeteve.

Advertisement

Sapo është konstatuar rasti ka mbërritur policia rrugore dhe po sinjalizon drejtuesit e mjeteve për rrezikun, ndërkohe ende nuk është identifikuar automjeti që mund të ketë derdhur rërën.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy