Të armatosur “deri në dhëmbë”, grabitet banka në qendër të Athinës

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Të armatosur “deri në dhëmbë”, grabitet banka në qendër të Athinës

Një grabitje me armë ka ndodhur në një bankë në qendër të Athinës mesditën e sotme.

Mediat greke bëjnë me dije se dy persona morë një shumë parash nga një bankë në Mitropoleos. Ata mbanin armë në duar dhe pas grabitjes u arratisën në rrugicat e zonës.

Forcat e policisë po krehin zonën për të bërë të mundur arrestimin e tyre.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy