Të shtëna me armë në Tiranë/ Plagosen dy persona

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Të shtëna me armë në Tiranë/ Plagosen dy persona

Të shtëna me armë zjarri raportohen pasditen e sotme në zonën e “ish parkut të autobusëve” në Tiranë.

Paraprakisht bëhet me dije se dy persona kanë mbetur të plagosur. Nuk dihen ende shkaqet dhe rrethanat e kësaj ngjarje, ndërsa pritet informacion zyrtar nga policia.

Uniformat blu po krehin zonën, dhe kanë ngritur pika kontrolli për kapjen e autorit. 

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy