Të shtëna me armë zjarri në Kurbin/ Dyshohet për të plagosur

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Të shtëna me armë zjarri në Kurbin/ Dyshohet për të plagosur

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në fshatin Gjormë të Kurbinit.

 

Nga informacionet paraprake, dyshohet se si pasojë e të shtënave ka mbetur I plagosur një person.

 

Advertisement

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e dinamikës.

 

Deri tani nuk dihen shkaqet e kësaj ngjarje dhe as identiteti I të plagosurit dhe autorit.

 

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy