Të shtëna me armë zjarri pranë portit të jahteve në Orikum, një i plagosur

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Të shtëna me armë zjarri pranë portit të jahteve në Orikum, një i plagosur

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në Orikum, në afërsi të portit të Jahteve.

Dyshohet se si pasojë e një konflikti të çastit është dëmtuar dyshohet me sende të forta nga persona ende të paidentifikuar, shtetasi E. Sh., 37 vjeç, i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Dyshohet se njëri prej personave të përfshirë në konflikt ka qëlluar një herë me armë zjarri në ajër.

Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje, ka rrethuar zonën dhe vijon krehja e saj për kapjen e autorit/ve.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy