Temperatura “plazhi” edhe ditën e sotme/ Parashikimi i motit, 14 shtator 2023

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Temperatura “plazhi” edhe ditën e sotme/ Parashikimi i motit, 14 shtator 2023

Këtë të enjte vendi ynë do të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të qendrueshme. Moti parashikohet me altrenime kthjellimesh si dhe vranësira kalimtare këto kryesisht deri në orët e mesditës e më pas mot përsëri i kthjellët.

 

Era do të fryjë me drejtim nga kuadrati i jugut me shpejtësi mesatatare deri në 5m/sek. Valëzimi në dete pritet të jetë i ulët i forcës 1 ballë

Temperaturat parashikohen:

Advertisement

 

në zonat malore 13 deri 30°C
në zonat e ulëta 11 deri 35°C
në zonat bregdetare 16 deri 32°C

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy