Temperaturat zbresin disa gradë nën zero/ Parashikimi i motit për sot, 8 shkurt 2023

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Temperaturat zbresin disa gradë nën zero/ Parashikimi i motit për sot, 8 shkurt 2023

Këtë të mërkurë vendi ynë do të vijojë të jetë nën ndikim të kushteve atmosferike të qendrueshme dhe të ftohta.

 

Orët me diell do të mbizotërojnë në pjesën më të madhe të vendit. Vranësirat pritet të jënë të pakta kalimtare në relievet malore. Era do të fryjë nga kuadrati i veriut me shpejtësi deri në 12m/s, duke bërë që valëzimi në detet të jetë i forcës 3 ballë.

 

Advertisement

Temperaturat parashikohen: në zona malore -11 deri 0°C

 

në zona e ulëta -7 deri 8°C

 

Advertisement

në zona bregdetare -2 deri 9°C

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy