“Tempulli”/ Shisnin kokainë në Shkodër, tre në pranga dhe një në kërkim

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Tempulli”/ Shisnin kokainë në Shkodër, tre në pranga dhe një në kërkim

Tre persona jane arrestuar nga Policia e Shkodres, ne kuader te operacionit “Tempulli”. Gjate kontrollit te automjetit me te cilin udhetonun keto persona, blute gjeten doza kokaine, te gatshme per shitje.

 

Si pasoje policia prangosi Shaban Emini dhe Sabjan Qekaçi, si dhe shtetasi me iniciale K.S.

 

Advertisement

Nderkohe ne kerkim eshte shpallur dhe nje tjeter person, qe dyshohet se bashkepunonte me tre te arrestuarit ne shitjen e lendes narkotike ne qytetin e Shkodres.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy