Tërmet në Shqipëri/ Ja epiqendra dhe magnituda

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Tërmet në Shqipëri/ Ja epiqendra dhe magnituda

Lëkundje tërmeti janë regjistruar mesditën e sotme në vendin tonë.

 

Sipas të dhënave nga EMSC, lëkundjet kanë qenë 3.4 ballë të shkallës Rihter dhe me thellësi 10 km.

 

Advertisement

Eiqendra ndodhet 8 km nga Lezha. Deri tani nuk raportohet për dëme materiale.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy