Tërmeti frikëson pushuesit, mbushen rrugët e Shëngjinit, disa largohen

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Tërmeti frikëson pushuesit, mbushen rrugët e Shëngjinit, disa largohen

Lëkundjet e tokës që u ndjene jo pak në Lezhê dhe pergjate vijes se saj bregdetare kane krijuar jo pak panik!

Gazetari i Vizion Plus ne Lezhe, Altin Mema ben te ditur se qytetaret vete kane rritur vigjilencen, por jo vetem!

Ne plazhin e Shengjinit pushuesit kane vershuar ne rruge! Ata e kane shfrytezuar kete moment edhe per te bere xhiro ne oret e vona te se martes!

Mirepo ka pasur edhe nga ata qe kane nxituar te marrin nje vendim ekstrem, te largohen me shpejtesi me valixhe ne duar. Mesa duket pasojat psikologjike te 2019 jane te konsiderueshme.

Advertisement

Termeti i ores 22:05 ishte 4.2 balle sipas shkalles richter.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy