Tiranë/ Gjendet i pajetë në rrugë 65-vjeçari

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Tiranë/ Gjendet i pajetë në rrugë 65-vjeçari

Një persona i pajetë është gjetur ditën e sotme në kryeqytet.

Viktima është identifikuar nga policia dhe mendohet se ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale pasi në trupin e pajetë nuk janë konstatuar shenja dhune.

Advertisement

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Informacion paraprak i Policisë:

Advertisement

Më datë 07.05.2022, në rrugën “Ali Shefqeti”, në rrugë është gjetur nga kalimtarët, pa shenja jete, shtetasi B. M., 65 vjeç.
Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy