Tjetër aksident/ Përmbyset makina në Tiranë, detajet e para

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Tjetër aksident/ Përmbyset makina në Tiranë, detajet e para

Aksidentet nuk kanë të ndalur.

 

Një makinë, që drejtohej nga shtetasi me iniciale A.B ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.

 

Advertisement

Policia njofton se fatmirësisht nuk ka pasur dëme në njerëz, por vetëm materiale.

 

 

Tiranë/Informacion paraprak

Advertisement

 

Më datë 10.03.2023, në rrugën “Llazar Shapatini”, shtetasi A. B., duke drejtuar automjetin, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e tij dhe automjeti ka dalë nga rruga. Si pasojë ka vetëm dëme materiale.

 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy