Tmerr në kopësht/ Fëmija 3-vjeç u mbyt nga kapuçi i xhupit?!

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Tmerr në kopësht/ Fëmija 3-vjeç u mbyt nga kapuçi i xhupit?!

Dalin të tjera detaje në lidhje me me ngjarjen e rëndë që ndodhi këtë të premte në Fier, ku një fëmijë 3-vjeçar ndërroi jetë rreth orës 13:00 në një kopësht privat.

I mituri u dërgua pa shenja jete në spital nga vet edukatoret.

Advertisement

Sipas policisë, fëmija u mbyt aksidentalisht tek vaërsja e rrobave.

Ai ishte veshur me xhup dhe gjatë momentit që po tentonte të merrte çantën i ngeci kapuçi në fyt duke u mbytur.

Advertisement

Kjo ndoshta justifikon edhe shenjat që fëmija i mitur kishte në pjesen e qafes, sic konstatuan mjeket e spitalit të Fierit.

Pavarësisht ndihmës së dhënë, i mituri nuk mundi të mbijetojë.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy