Tmerr në Tiranë/ Urbani merr përpara shumë makina, disa të plagosur

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Tmerr në Tiranë/ Urbani merr përpara shumë makina, disa të plagosur

Prag tragjedie ne Tirane. Nje autobuz urban i linjes se “Unazes” eshte perplasur me disa mjete tek “Ura e Shallvareve”.

 

Urbani mori perpara shume mjete te tjera duke i demtuar rende dhe jo vetem.

 

Advertisement

Nga aksidenti jane plagosur disa persona, pasagjere ne autobuz dhe ne makinat e perplasura.

 

Te pakten tre prej te plagosurve jane derguar ne spital.

 

Advertisement

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 27.02.2023, rreth orës 11:35, në vendin e quajtur Ura e Tajvanit, një autobus i linjës së Unazës është përplasur me disa automjete.

Si pasojë janë dëmtuar 3 shtetas të cilët ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e ambulancës me stafin mjekësor dhe shërbimet e Policisë.

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy